Chcete sa stať partnerom?

MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE

Chcete, aby aj Vaša ponuka bola vo Fitsmapp?

Ak ste majiteľ fitness centra, tréner, inštruktor, masér, fyzioterapeut alebo prevádzkujete športové alebo rekreačné zariadenie, máte príležitosť ľahko a rýchlo na niekoľko klikov inzerovať aktivity, činnosti a akcie, ktoré ponúkate.

Zadarmo

Využívanie systému bez poplatkov

Bez viazanosti

Využívanie aplikácie je počas celej doby bez viazanosti

Podmienky spolupráce

Prečítajte si Podmienky spolupráce.


Žiadne skryté poplatky

Naozaj! U nás za využívanie aplikácie FITSMAPP nezaplatíte ani 1 cent navyše, pretože u nás je apka proste ZADARMO! Našou víziou je moderným systémom FITSMAPP podporiť sektor športovo-rekreačných zariadení. Prepojiť zariadenia priamo s klientami, ktorí vyhľadávajú športovo-rekreačné aktivity vo svojom okolí.

Krátky sprievodca

Ako to funguje?

Intuitívny dizajn aplikácie Vám umožní s ľahkosťou sa zorientovať v možnostiach a jej funkciách. Je to jednoduché ako 1-2-3.

Vyberte si ponuku a zvoľte si termín

Po vyhľadaní ponuky, ktorá sa Vám páči, prejdite na jej detail. V detaile ponuky sú dostupné všetky informácie, ktoré potrebujete.

Ponuky sú buď termínové, alebo v rámci otváracích hodín. Termínové ponuky sú plánované na presný dátum a čas. Vstupy v rámci otváracích hodín môžete použiť ktorýkoľvek deň, keď je zariadenie otvorené.

Ak sa Vám ponuka páči, kliknite a označte termín – ak ide o termínovú ponuku – a môžete prejsť na jej nákup prostredníctvom tlačidla „Kúpiť vstup“.

how it works image

Ako postupovať pri nákupe vstupu

V prvom kroku Vám aplikácia ukáže, čo presne nakupujete.

Pri prechode na ďalší krok si viete zvoliť, ktorou kartou chcete zaplatiť. Aplikácia umožňuje ukladanie platobných kariet, takže nemusíte zakaždým prepisovať údaje z karty. V tomto kroku si viete zvoliť aj platbu novou kartou. Môžete teda platiť rôznymi kartami a tiež je na Vás, či si danú platobnú kartu uložíte alebo nie a pri jej použití zvolíte, či si ju chcete uložiť alebo nie.

V treťom kroku vyplníte údaje (ak platíte kartou, ktorú nemáte uloženú) a spustíte platbu. Ak použijete uloženú kartu, platba prebehne automaticky. Platbu potvrdíte v aplikácii svojej banky, ktorej notifikácia Vám príde na telefón. Platba je následne ukončená a dostanete na mail potvrdenie s daňovým dokladom. Daňový doklad je dostupný aj v aplikácii, presnejšie v sekcii Moje vstupy."

how it works image

Preukážte sa vstupom v mobile

Všetky kúpené vstupenky máte dostupné v sekcii Moje vstupy. Pre vstup do priestorov, ako sú napr. posilňovňa, plaváreň a pod., je potrebné sa preukázať zakúpenou vstupenkou personálu zariadenia hneď pri príchode. Ak ide o skupinové cvičenie a pod., vstupenkou sa preukážete priamo trénerovi.

Po otvorení detailu vstupu nájdete tlačidlo Použiť vstup. Toto tlačidlo použijete až po príchode do vami vybraného športového zariadenia. Tam vašu vstupenku ukážete zodpovednej osobe (recepčná alebo priamo tréner), ktorá Vám povolí vstup do zariadenia alebo na cvičenie tým, že kliknete na tlačidlo Použiť vstup. Je nutné, aby sa zodpovedná osoba pozerala na obrazovku v momente, keď toto tlačidlo stlačíte.

Týmto ste práve prostredníctvom aplikácie využili Váš zakúpený vstup. Takže žiadne skenovanie QR kódov, žiadne tlačenie papierov, iba jednoduché vizuálne potvrdenie.

how it works image
Výhody aplikácie

Výhody aplikácie pre partnerov

Na aplikácii sa neustále pracuje a pribúdajú v nej nové funkcie, ktoré vylepšujú pôžitok z používania a ešte viac zjednodušujú život.

Rozšírte si klientelu

Pridávaním si zaujímavých ponúk do aplikácie oslovíte nových klientov.

Zvýšite si zisky

Jednoduchou propagáciou ponúkaných služieb a ich predajom rýchlo zvýšite svoje zisky.

Marketing

Nepotrebujete investovať do marketingu, u nás sa zviditeľníte vytvorením si zaujímavej ponuky priamo v aplikácií.

Notifikácie

Prostredníctvom notifikácií efektívne a rýchlo spropagujete svoje ponuky u širokej verejnosti užívateľov.

Rezervačný systém

Aplikácia ponúka rezervačný systém ušitý priamo na mieru.

Platba kartou

Získate možnosť prijímať platbu kartou, čo je v dnešnej dobe populárne a zo strany klientov žiadané..

Prehľadnejšie plánovanie

Aplikácia Vám umožní prehľadnejšie si plánovať a organizovať svoje činnosti.

Jednoduchšia komunikácia

Zjednoduší Vám to komunikáciu so svojimi klientmi.

Smart systém

Získate možnosť využívať smart systém, čo je spôsob, ktorým sa uberá celá spoločnosť vo všetkých sférach.

GPS poloha

Aplikácia naviguje klienta priamo na miesto, kde sa bude činnosť vykonávať.

Aplikácie sú dostupné na Google Play & App Store